ART / Lithographs / Litograph in colors 12826136
nr 1282 6136
Jan Abramsson
(f. 1966), Sverige
Jan Abrahamsson, archipelago, 135/250. Signed, dated -10. Subject: 42x36,
LITOGRAPH IN COLORS, Skärgård. Signerad, numrerad 135/250, daterad -10. Motivet: 42x36 cm
Jan Abramsson, Swedish painter, born 1966.
SEK 200
Monday October 21 2019
at 20:35:25
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)